INFORMACJE O PRODUKTACH

Wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie są wyprodukowane przez nas. Jesteśmy producentem. Oferujemy nie tylko produkty ze zdjęc ale także szeroką game naszych wzorów. Proponujemy Państwu poduszki, pościel, zasłony oraz szereg innych. Posiadamy szeroką gamę produktów z jednakowym wzorem.

Aby wykonać projekt z własnych zdjęć, zalecamy użycia zdjęć w dobrej rozdzielczości, nasz kreator będzie informował o jakości zdjęć. Dzięki czemu łatwo zweryfikować jakość zaprojektowanego produktu. Kreator nie przyjmie zdjęc o zbyt małej rozdzielczości.

FOTOKOC:

- Przy produkcji koca ze zdjęć wielkośc zdjęcia może zmienić się z każdej ze stron od 0,1 do 2 cm

PODUSZKI I POŚCIEL:

Trzeba wżiąść pod uwagę że grafika może zmienić swoje proporcje w producje i założyć że szycie może zabrać od 1 do 2 cm. Produkt można parć w temperaturze do 40 stopini C. Nie prasować, nie używac płynów zmiekczającyh. Nie suszyć w suszarce. Nie prać chemicznie.

RĘCZNIK:

Przy produkcji ręczników grafika może zostać obcięta na każdym boku od 1 do 6 cm. Zalecane jest nie umieszczanie ważnych elementów zdjęc oraz tekstów na brzegach ręcznika.

ETUI NA TELEFON KMÓRKOWY:

Przy produkcji etui graika może zostać pomniejszona od 0,1 do 0,8 cm

Ako prať naše produkty: je možné prať v práčke v bežnom pracom prostriedku na 40°. Nežehliť, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke. Nečistiť chemicky.

Jak prać nasze produkty: Można prać je w temperaturze do 40 stopni C. Nie prasować, nie używac płynów zmiekczającyh. Nie suszyć w suszarce. Nie prać chemicznie.

UWAGA: Kolory druku moga nieco róznić sie od kolorów na monitorze. Zazwyczaj kolor jet nieco ciemniejszy od tego na monitorze wynika z ustwień kontrasu i jasności monitora. 99% użutkowników używa niestandardowych ustawień monotorów.